Etat Regionalny Reprezentant Handlowy / Doradca techniczno-handlowy

Firma: Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys Teresa Centrum Pomocy Psychologicznej w spadku miejsce pracy: Węgrów

Od początku lat '90 zajmujemy się produkcją opakowań tekturowych, z nadrukiem i bez, z tektur warstwowych. Opakowania produkowane w naszym przedsiębiorstwie charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i estetycznym wyglądem, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego.

W maju 2015 roku otworzyliśmy nasz nowy zakład produkcyjny zlokalizowany w miejscowości Gzowo - 10 km od Pułtuska w kierunku Warszawy. Nowy zakład to także nowe możliwości, dzięki którym jesteśmy w stanie jeszcze bardziej spełniać oczekiwania naszych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku opakowań z tektury falistej poszukujemy kandydata na stanowisko Regionalnego Reprezentanta Handlowego/ Doradcy techniczno-handlowego

Regionalny Reprezentant Handlowy / Doradca techniczno-handlowy
Twój zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie i opieka nad klientami biznesowymi z wyznaczonego terenu woj. Mazowieckiego rejon Ciechanów oraz Wyszków / Węgrów plus ok. 50-70 km wokół
  • Budowanie relacji i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy
  • Analiza konkurencji oraz trendów branżowych
  • Raportowanie wyników pracy
  • Praca wykonywana w ternie i częściowo w biurze
Nasze wymagania
  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Jesteś dyspozycyjna/y i nie boisz się nowych wyzwań
  • Jesteś osobą kreatywną, z otwartą głową i motywacją do pracy
  • Ważne są dla Ciebie reguły fair play
  • Umiesz wyciągać wnioski ze swoich działań
To oferujemy
  • Możliwość współpracy z klientami z wielu branż
  • Nienormowane godziny pracy - praca w biurze i w terenie, liczne kontakty z klientami
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus premie )
  • Dogodną formę zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Pracę w grupie ambitnych osób
  • Pracę w branży opakowań ekologicznych z tektury falistej - branży o tendencji ciągłego wzrostu
  • Okres wstępny, gdzie nauczymy Cię wszystkiego o tekturze i opakowaniach.

Pozostałe oferty pracy w firmie Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys Teresa Centrum Pomocy Psychologicznej w spadku
Etat Regionalny Reprezentant Handlowy / Doradca techniczno-handlowy w firmie: Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys Teresa Centrum Pomocy Psychologicznej w spadku miejsce pracy: Ciechanów 07-06-2023
Etat Regionalny Reprezentant Handlowy / Doradca techniczno-handlowy w firmie: Doradztwo Personalne SET Sztomberska-Ejdys Teresa Centrum Pomocy Psychologicznej w spadku miejsce pracy: Wyszków 07-06-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2023
Wyświetleń: 54