kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów

Firma: Polenergia Fotowoltaika S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie analiz i raportów zakupowych
  • Pozyskiwanie nowych dostawców oraz dbanie o dobrą współpracę z obecnymi
  • Skuteczne negocjowanie warunków handlowych
  • Codzienna współpraca z dostawcami polskimi
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Realizacja strategii zakupowej ukierunkowanej na optymalizację kosztów
  • Prowadzenie dokumentacji handlowo-magazynowej
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w obszarze Zakupów i Logistyki (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w branży grzewczej / fotowoltaicznej
  • Znajomość systemów ERP
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Zaangażowanie, gotowość na nieszablonowe działania i nowe wyzwania
To oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżkową kartę lunchową
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego w godzinach pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Zniżki na produkty firmowe