kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Biura

Firma: Diabetyk24 Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Diabetyk24 to działająca od 2010r. firma której głównym profilem działalności jest sprzedażprofesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii. Prowadzimy sklep internetowy i sieć sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Naszym największym dobrem jest zaufanie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań by zamówienia były realizowane szybko i profesjonalnie, a nasz zespół dysponował ekspercką wiedzą z dziedziny diabetologicznych artykułów medycznych.

Asystent / Asystentka Biura
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • kompletowanie wymaganej dokumentacji, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów
  • segregacja dokumentów, przygotowanie ich do skanowania
  • digitalizacja dokumentów papierowych
  • archiwizacja przygotowanych danych
  • rejestrowanie dokumentów w systemach informatycznych
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • inne prace zlecone w zakresie prac biurowych
Wymagania:
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i zwracanie uwagi na szczegóły
  • mile widziani studenci
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę