kandydatów

Etat Pomocnik korektora racic

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pomocnik korektora racic
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/0887
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy wykonywaniu korekcji racic u krów; przyprowadzanie i odprowadzanie bydła mlecznego; dbanie o higienę, dezynfekcja, pomoc przy zakładaniu opatrunków. Wyjazdy od poniedziałku do piątku do gospodarstw rolnych na terenie kraju (transport, zakwaterowanie + dieta po stronie pracodawcy). Mile widziani obywatele Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane prawo jazdy kat. B; ze względu na charakter pracy preferowani mężczyźni

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 6 552 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2023
Wyświetleń: 57