kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 122018

Warunki pracy

    • nietypowe godziny pracy (w tym dyżury)

    • krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe

    • zagrożenie korupcją

    • permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji)

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy:
Budynek siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób
niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich (np. wjazd do budynku, windy, toalety).

Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Informacje dodatkowe: budynek klimatyzowany.

Zakres zadań

  • Przyjmuje oraz rejestruje zgłoszenia od użytkowników w ramach pierwszej linii wsparcia technicznego. Weryfikuje kategorie zgłoszeń i ich priorytetów pod kątem zapewnienia ciągłości pracy użytkowników.
  • Świadczy wsparcie użytkownikom poprzez rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT.
  • Przygotowuje sprzęt komputerowy dla użytkowników poprzez instalowanie i konfigurowanie sprzętu, oprogramowania systemowego i aplikacji oraz urządzeń peryferyjnych.
  • Współpracuje z administratorami systemów (druga linia wsparcia) w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów zgłoszonych przez użytkowników.
  • Uczestniczy we wdrożeniach systemów teleinformatycznych jako członek zespołu.
  • Zarządza majątkiem IT, prowadzi ewidencję pod względem użyteczności zasobów IT, weryfikuje stan zasobów, przygotowuje proces likwidacji zasobów wycofanych z użycia.
  • Realizuje zakup sprzętu i akcesoriów komputerowych. Realizuje zapisy wynikające z umów cywilnoprawnych z Wykonawcami.
  • Zarządza uprawnieniami i kontami użytkowników.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze informatyki

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (A2)
  • Przeszkolenie z zakresu serwerowych systemów operacyjnych Windows lub Linux
  • Dobra znajomość zasad działania sprzętu komputerowego.
  • Dobra znajomość konfiguracji systemów klienckich Windows 10 oraz MS Office
  • Dobra znajomość konfiguracji urządzeń peryferyjnych
  • Kompetencje behawioralne: współpraca, komunikacja, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, rzetelność, wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, orientacja na klienta/interesanta, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu z zakresu zarządzania usługami IT (ITIL)
  • Znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
  • Znajomość zagadnień sieciowych