kandydatów

Etat Specjalista ds sprzedaży

Firma: Kiber System miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8339793, z dnia 2023-06-11

Kiber System

Jeśli jesteś gotowy na wyjątkowe wyzwanie i chcesz pomagać rodzicom w zapewnieniu swoim dzieciom nowoczesnej edukacji programistycznej, nie zwlekaj! Aplikuj już teraz na stanowisko Menedżera Sprzedaży w KIBERone!

Dołącz do nas i bądź częścią rewolucji w edukacji dzieci!

Specjalista ds sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zdobywaj sukcesy jako Specialist ds  Sprzedaży w  międzynarodowej szkole programowania dla dzieci KIBERone

Czy jesteś osobą pełną pasji, energii i umiejętności sprzedażowych? Czy chcesz być częścią dynamicznego zespołu, który dostarcza innowacyjne programy edukacyjne dla dzieci? Dołącz do nas jako Specialist ds  Sprzedaży w KIBERone!

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowana branża edukacyjna.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Pasja do edukacji dziecięcej i programowania.
  • Znajomość narzędzi społecznościowych, w tym Facebooka i Instagrama.
  • Umiejętność efektywnego planowania czasu i organizacji pracy.

Oferujemy

Co możesz zyskać?
  • Szansa na rozwinięcie swojej kariery w branży edukacyjnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie za osiągnięte cele.
  • Profesjonalne wsparcie i szkolenia, które pomogą Ci w osiąganiu sukcesów.
  • Możliwość budowania wartościowych relacji z rodzicami zainteresowanymi naszymi programami.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-06-2023
Wyświetleń: 62