kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 122221

Warunki pracy

Zakres zadań

  • Przygotowuje i aktualizuje dokumenty dotyczące realizacji priorytetu V. Zrównoważona turystyka w programie Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 (FEPW), w tym opracowuje regulamin wyboru projektów, wzór wniosku o dofinansowanie projektu i instrukcje do niego, wzór umowy o dofinansowanie projektu, katalog wydatków kwalifikowalnych, instrukcje wykonawcze, itp.;
  • Bierze udział w procesie przygotowania dokumentów niezbędnych do oceny i wyboru projektów w priorytecie V. programu FEPW, uwzględniając kryteria wyboru, proponowanie usprawnień w procesie oceny i wyboru;
  • Odpowiada za wdrażanie priorytetu V FEPW, w tym weryfikuje postęp rzeczowy i finansowy, przeprowadza analizy dotyczące stanu realizacji priorytetu, przygotowuje opinie IZ do aneksów dla umów o dofinansowanie realizowanych projektów;
  • Monitoruje realizację priorytetu V programu FEPW, w tym identyfikuje ryzyka i przygotowuje propozycje działań naprawczych; prowadzi monitorowanie i sprawozdawczość;
  • Koordynuje zagadnienia z sektora turystyki na poziomie Departamentu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w sektorze turystyki.
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania sektora turystyki;
  • Wiedza dotycząca funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego (JST);
  • Wiedza z zakresu przygotowania i realizacji projektów infrastrukturalnych i promocyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, umiejętności analityczne;
  • Umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Wiedza w zakresie tworzenia i funkcjonowania produktów turystycznych;
  • Wiedza nt. funkcjonowania JST w zakresie rozwoju potencjału turystycznego i współpracy z innymi samorządami;
  • Wiedza z zakresu przygotowania i realizacji projektów infrastrukturalnych i promocyjnych w turystyce.