kandydatów

Etat Samodzielna księgowa / Księgowy

Firma: EMTAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

Firma istnieje od 2004 roku na rynku warszawskim,

jesteśmy 15 osobowym zespołem zajmującym się każdym rodzajem księgowości.

Zatrudnimy samodzielną/ego księgową/ego do prowadzenia Ksiąg Handlowych

Samodzielna księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie Ksiąg Handlowych
  • Księgowanie wszystkich zdarzeń gospodarczych prowadzonych firm,
  • Identyfikacja problemów i ryzyka w zakresie stosowania przepisów podatkowych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • Przygotowywanie bilansów, RZiS .
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość programu RAKS SQL,
  • Bardzo dobra znajomość  bieżących przepisów podatkowych,
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Komunikatywność,
  • Pozytywne nastawienie do współpracowników i klientów,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Dobra znajomość tematyki kadrowo-płacowej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub współpraca B2B,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji,
  • Możliwość szkoleń,
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Miejsce pracy w dogodnej lokalizacji w Warszawie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-06-2023
Wyświetleń: 64