Etat Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia bankowości transakcyjnej

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia bankowości transakcyjnej

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/077/0523

Zapraszamy Cię do Departamentu Bankowości Transakcyjnej, do Wydziału Wdrożeń i Wsparcia Bankowości Transakcyjnej. Dołączysz do zespołu, który odpowiada za obsługę klientów ze wszystkich segmentów (małe i średnie firmy, duże korporacje). Zespół charakteryzuje wysoki poziom współpracy, wszyscy chętnie dzielą się wiedzą, wspierają się wzajemnie. Jakość świadczonej obsługi jest wysoko oceniana zarówno przez doradców jak i samych klientów.

Praca oraz doświadczenie, które zdobędziesz pracując w naszym zespole, da Ci możliwość dalszego rozwoju w mBanku.

Zadania, które czekają na Ciebie podczas pracy w Wydziale to:

  • telefoniczne, czatowe i korespondencyjne - oparte głównie o system bankowości elektronicznej, wsparcie klientów korporacyjnych w zakresie systemów bankowości elektronicznej i produktów/usług bankowości transakcyjnej lub korporacyjnej
  • przyjmowanie, rozpatrywanie i realizacja dyspozycji klientów korporacyjnych
  • współpraca z doradcami i wsparcie sieci sprzedaży pod kątem procesów produktowych

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy z klientem w obszarze bankowości lub finansów (np. w oddziale korporacyjnym/detalicznym, jednostkach back-office, w funkcjach wsparcia, telefonicznej obsłudze klienta)
  • masz wiedzę związaną z produktami i usługami bankowości transakcyjnej, szczególnie dla klientów korporacyjnych
  • masz wykształcenie wyższe, najlepiej związane z finansami i bankowością
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • cechuje Cię umiejętność współpracy i łatwość w budowaniu relacji z innymi, wysoka kultura osobista

To oferujemy:

  • umowę o pracę ze stałym comiesięcznym wynagrodzeniem i możliwością otrzymania bonusa rocznego
  • pracę w modelu hybrydowym po okresie szkoleniowo-wdrożeniowym (naprzemiennie: tydzień w biurze, tydzień pracy z domu)
  • pakiet benefitów składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, dofinansowania do wypoczynku, świąt
  • wsparcie merytoryczne ekspertów produktowych
  • mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linedin Learning, platformy językowej
  • zniżki u partnerów
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń
  • możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z obszaru bankowości transakcyjnej
  • udział w projektach miedzydepartamentalnych