kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w obsłudze inwestycji w zakresie instalacji sanitarnych wewnętrznych, instalacji wentylacji i klimatyzacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • wsparcie kierowników budów na realizacjach (pomoc przy m.in.:  opracowywaniu technologii wykonania robót, przygotowaniu ofert handlowych, wyszukiwaniu dostawców i podwykonawców na dany zakres robót
  • zmówienia materiałów pod inwestycje branża wentylacja, klimatyzacji i sanitarna
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców i przeprowadzanie  wstępnej analizy otrzymanych ofert
  • przygotowanie zestawień, rozliczeń i analiz kosztów oraz technologii
  • sporządzaniu przedmiarów robót
WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe wyższe na kierunku: inżynieria środowiska
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność
  • obsługa programów typu AutoCad i MS Office.
  • znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • karta Multisport
  • samochód służbowy
  • udział w szkoleniach branżowych