kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: Norcospectra Sp. z o.o miejsce pracy: Ciechanów

Firma NORCOSPECTRA Sp. z o.o. z siedzibą w Ciechanowie

jest przedsiębiorstwem działającym w branży mebli sklepowych.

W związku z rozwojem działu budowlanego poszukujemy wsparcia dla naszego zespołu w osobie:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Ciechanów
Zakres obowiązków:
  • Przedmiarowanie robót
  • Przygotowanie kosztorysów
  • Tworzenie harmonogramów prac
  • Nadzorowanie prac wykończeniowych
  • Odbiory i rozliczenia prac podwykonawców
  • Kompletowanie dokumentacji powykonawczych
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średniego budowlanego (preferowane wyższe budowlane lub w trakcie studiów budowlanych)
  • Mile widziane uprawnienia budowlane
  • Znajomość programów: AutoCad, MS Office z dużym naciskiem na Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Przedsiębiorczość i zaangażowania
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • Prawo jazdy kategorii B (aktywne)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Interesującą pracę w renomowanej firmie
  • Doskonałą atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).