kandydatów

Etat 216 - monter instalacji przeciwpożarowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu miejsce pracy: Radom

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
216 - monter instalacji przeciwpożarowej
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/23/1319
OBOWIĄZKI:
Gwintowanie, rowkowanie, montaż instalacji przeciwpożarowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: białoruski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ormiański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętnośc posługiwania się językiem armeńskim i białoruskim niezbędna do kontaktu ze współpracownikami. Umiejętnośc obsługi gwintownicy i rowkarki.

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu