kandydatów

Etat Piekarz, pomocnik piekarza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim miejsce pracy: Milanówek

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Piekarz, pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Milanówek
Numer: StPr/23/0190
OBOWIĄZKI:
1. Praca przy stole polegająca na pracy z ciastem i obsłudze maszyn; 2. Pomoc innym pracownikom podczas ich pracy;3. Przenoszenie surowców;4. Sprzątanie w trakcie produkcji i po jej zakończeniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Praca polega na pracy fizycznej na produkcji. Cechy kandydatów, na które zwracamy uwagę:1. Mile widziani pracownicy z doświadczeniem. Przy braku umiejętności - nauczymy. Doświadczenie kandydata będzie miało wpływ na wysokość wynagrodzenia. 2. Sumienność, chęci do pracy fizycznej, praca w zespole.

Miejsce pracy:

Milanówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim