kandydatów

Etat Główny koordynator w dziale bhp

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Główny koordynator w dziale bhp
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/23/0594
OBOWIĄZKI:

Działalność informacyjno-doradcza w zakresie BHP i monitorowanie bieżącego stanu we wspomnianym zakresie Współorganizowanie przedsięwzięć mających na celu zapobieganie zagrożeniom wypadkowym i chorobowym pracowników oraz pożarowym poprzez poprawę warunków BHP i ochrony ppoż. Współudział w prowadzeniu efektywnej komunikacji w sprawach z zakresu BHP i OŚ na terenie prowadzonych prac Kontrola przestrzegania przepisów i procedur BHP Uczestnictwo we wdrażaniu Systemu Zarządzania BHP Spółki oraz rekomendowanie możliwości jego usprawnienia i rozwoju Współpraca z zewnętrznymi doradcami w dziedzinie BHP, a także organami administracji państwowej w zakresie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

•min. 3 roku doświadczenia na podobnym stanowisku przy dużych międzynarodowych projektach z branży rafineryjnej, petrochemicznej lub gazowej lub w budownictwie przemysłowym •wykształcenie wyższe

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku