kandydatów

Etat Pracownik bufetu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Pracownik bufetu
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/23/0337
OBOWIĄZKI:

1. Obsługa kelnerska baru: - przygotowywanie sali i zaplecza do obsługi kelnerskiej, tj.: przygotowywanie sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów - udzielanie konsumentowi ionformacji dotyczących menu, wartości odżywczych potraw i sposobu ich przyrządzania - doradzanie konsumentowi odpowiedniego doboru potraw i napojów w zależności od wymagań dietetycznych, przyzwyczajeń i specyfiki kuchni - przyjmowanie i rejestrowanie zamówień - przyjmowanie zamówień telefonicznych - przekazywanie zamówień do kuchni w celu ich realizacji - pobieranie potraw i napojów z kuchni i/lub gabloty cukierniczej serwowanie potraw i napojów - przyrządzanie napojów tj. świeżo wyciskane soki, lemoniady, koktajle etc. - parzenie herbaty i kawy - dbanie o utrzymanie odpowiedniego zaopatrzenia części bufetowj baru - obsługiwanie urządzeń i maszyn gastronomicznych na stanowisku pracy - sprzątanie stołów z zachowaniem odpwoedniej kolejności i warunków higienicznych - przyjmowanienależności, rozliczanie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu - dbanie o dobry wizerunek baru - utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy - przestrzeganie zasad bhp, ppoż i sanitarno-higienicznych 2. Sprzedaż bezpośrednie: - udzielanie odpowiedzi na pytania klienta dotyczące oferty baru - proponowanie produktów klientom - składowanie towarów w punkcie sprzedaży (np. napojów) z zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania - kontrolowanie jakości i terminów ważności artykułów spożywczych przeznaczonych do sprzedaży - obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami zapewniającymi jakość - zawieranie transakcji sprzedaży, przyjmowanie płatności i wydawanie dokumentów z nią związanych - dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczeniem utargów 3. Bezpośredni kontakt z klientem: - udzielanie odpowiedzi na pytania klienta dotyczące oferty baru - weryfikacja zadowolenia klienta z usługi - reprezentowanie baru w bezpośrednim kontakcie z klientami - przyjmowanie informacji zwrotnej od klienta - zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Umiejętności i postawy: - wysoka kultura osobista - umiejętność aktywnego słuchania - umiejętność zadania pytań - komunikatywność - otwartość na ludzi - motywacja do pracy z ludźmi, - chęć rozwoju - pokora - nastawienie na spełnianie oczekiwań klienta - współpraca w grupie - odpowiedzialność za powierzone zadania - staranność - samodzielność - inicjatywa własna - zaangażowanie i dobra organizacja pracy - dbanie o jakość pracy - wytrzymałość na wysiłek fizyczny - obowiązkowość i punktualność - dyspozycyjność - gotowość do pracy w szybkim tempie - samokontrola Mile widziana znajomość języka angielkiego na poziomie komunikatywnym

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim