Etat Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne i/lub rynek krajowy

Firma: Lasotronix Pro Sp. z .o. miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 8346057, z dnia 2023-06-13

Lasotronix Pro Sp. z .o.

LASOTRONIX to Polska firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży zaawansowanych technologicznie laserów stomatologicznych i medycznych w kraju oraz zagranicą.

Przedstawiciel Handlowy na rynki zagraniczne i/lub rynek krajowy

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dot. kanałów dystrybucji oferowanych produktów
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów oraz niezbędnej dokumentacji
  • Kompleksowa obsługa klientów
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych oraz konkurencji
  • Uczestniczenie w wystawach, targach branżowych oraz szkoleniach i webinarach
  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz prowadzenia negocjacji
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa, prowizja i premia roczna )  - adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie zajmującej się branżą innowacji
  • i zaawansowanych rozwiązań technologicznych i medycznych
  • Ciekawe wyzwania i możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-06-2023
Wyświetleń: 67