kandydatów

Etat Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji

Firma: Schenker Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 216200_1686654112

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres obowiązków:

* rozliczanie z pracy kierowców i przewoźników,
* zapewnienie obiegu dokumentów zwrotnych, raportu kasowego oraz rozliczenie systemowe palet zwrotnych,
* kompletna i poprawna archiwizacja dokumentów,
* realizacja celów jakościowych - terminowość dokumentów zwrotnych, terminowość odwozu, braki potwierdzeń, zwrot POD.

Oczekiwania wobec kandydata:

* Wykształcenie min. średnie,
* Otwartość na pracę w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 11-19, 13.30-21.30),
* Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel,
* Skrupulatność i dokładność, komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia,
* Umiejętność rozwijania partnerskich relacji z klientami i współpracownikami,
* Gotowość do podjęcia szkolenia w oddziale Bydgoszcz - około 3 tygodnie.

Nasza oferta:

* Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
* Miejsce pracy: ul. Przelot 72, 87-100 Toruń - UWAGA: Przez około 3 tygodnie oferujemy pracę w ramach przeszkolenia w Bydgoszczy (Fordońska 266, 85-796),
* Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
* Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
* Możliwość korzystania z ZFŚS,
* Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
* Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
* Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
* Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.