kandydatów

Etat Kierowca samochodu do 3,5 T

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Siedlce

Kierowca samochodu do 3,5 T
Miejsce pracy: Siedlce

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca od poniedziałku do piątku w różnych przedziałach czasowych

Twoje zadania:
  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
  • załadunek i rozładunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem),
  • doręczanie i odbiór korespondencji w firmach i instytucjach,
  • opróżnianie skrzynek pocztowych,
  • obsługa aplikacji zainstalowanych na smartfonie oraz obsługa terminala płatniczego,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań,
  • prowadzenie dokumentacji pojazdu.
Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz masz praktykę w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda),
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • potrafisz pracować z klientem,
  • jesteś osobą uczciwą, samodzielną, dokładną i sumienną.
W zamian oferujemy:
  • stawkę 24 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

4 032 zł brutto za 168 przepracowanych godzin