kandydatów

Etat Junior Web Designer

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Junior Web Designer
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Twoje obowiązki:
  • Tworzenie landing page i rozwój szablonów LP,
  • Kodowanie treści z wykorzystaniem HTML, CSS, JS,
  • Projektowanie layoutów mailingów, newsletterów, pushów, rich media,
  • Tworzenie statycznych banerów, grafik na potrzeby kampanii reklamowych,
  • Dbanie o spójność materiałów graficznych (online-offline).
Czego oczekujemy:
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia,
  • Wykształcenia z kierunku  - Grafika / grafika komputerowa / IT / design / plastyka cyfrowa,
  • Znajomości zasad UX/UI,
  • Bardzo dobrej znajomość Ms Office,
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania i terminowości.
Oferujemy:
  • Szkolenia branżowe,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Możliwość służbowych wyjazdów zagranicznych,
  • Pakiet benefitów: karta lunchowa, platforma myBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.