kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi Klienta (język niemiecki)

Firma: Kelly Services miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków: Techniczne wsparcie Klientów niemieckojęzycznych (urządzenia RTV/AGD, lub użytkownicy witryny aukcyjnej) Wymagamy: •Biegła znajomość języka niemieckiego •Dyspozycyjność: cały etat •Umiejętności komunikacyjne •Umiejętność obsługi systemu Windows i pakietu MS Office •Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze •Dobra organizacja pracy •Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta •Mile widziane zainteresowania techniczne Dla najlepszych Kandydatów oferujemy: •Możliwość pracy w międzynarodowej firmie •Możliwość doskonalenia znajomości języka niemieckiego w praktyce •Międzynarodową atmosferę pracy •Profesjonalne, płatne szkolenia W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów - aplikuj do naszej bazy kandydatów!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-03-2013
Wyświetleń: 566