kandydatów

Etat Asystentka Działu Sprzedaży

Firma: BITTNER miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków: - Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze zleceń od klientów krajowych oraz zagranicznych - Wystawianie faktur i dokumentów sprzedaży - Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami - Przygotowywanie projektów umów, ofert handlowych, pism, prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby Działu Sprzedaży - Bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją działu, archiwizowanie dokumentów Oferujemy: - Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w pracy z międzynarodowymi klientami - Możliwość rozwoju osobistego oraz awansu zawodowego - Współpracę w oparciu o umowę o pracę - Pracę w godzinach 8.00 -16.00 - Pracę w firmie rodzinnej przestrzegającej najwyższych standardów zatrudnienia - Pakiet socjalny: szczepienia, pakiet profilaktycznych badań zdrowotnych (badania okresowe), imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych Od kandydatów oczekujemy: - Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) - Praktycznej znajomości pakietu MS Office - Wykształcenia wyższego (min. licencjat) - Samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych - Motywacji i proaktywnego nastawienia do powierzonych zadań - Rzetelności i obowiązkowości - Wysokiej kultury osobistej - Doświadczenie lub przebyte staże w obszarze administracji lub sprzedaży będą dodatkowym atutem Prosimy o przesyłanie CV do 12 grudnia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-12-2014
Wyświetleń: 805