kandydatów

Etat Specjalista ds. Wspólnot Mieszkaniowych

Firma: Calan HR miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy deweloperskiej, która buduje oraz zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi w całej Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wspólnot Mieszkaniowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie spółki wobec wszystkich wspólnot powstałych na projektach zrealizowanych przez firmę.
  • Współpraca z zarządami wspólnot mieszkaniowych oraz firmami administrującymi.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem lokali.
  • Uczestnictwo w okresowych kontrolach stanu technicznego budynków oraz w okresie prowadzonych robót wykończeniowych w mieszkaniach i lokalach usługowych.
  • Doradzanie spółce w zakresie działań mających na celu utrzymanie dobrego stanu nieruchomości.
  • Koordynacja zawierania umów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania budynków, w okresie tzw. deweloperskim.
  • Przygotowywanie konkursu ofert firm specjalizujących się w zarządzaniu nieruchomościami.
  • Wspieranie pracowników Spółki przy obsłudze klientów w okresie trwania rękojmi, podczas usuwania wszelkich usterek, w tym również koordynowania działań pomiędzy Spółką a wspólnotami (zarządcą / administratorem) i klientami w tym zakresie.
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego realizowanego w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego oraz wytycznych dot. użytkowania nieruchomości.
  • Opiniowanie projektu wykonawczego budynku pod kątem jego późniejszej eksploatacji oraz przygotowanie instrukcji użytkowania budynku i lokali.

Oczekiwany profil:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w administrowaniu lub zarządzaniu nieruchomościami - minimum 3 lata.
  • Licencja zarządcy nieruchomości.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji.
  • Opieka zdrowotna.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-05-2021
Wyświetleń: 174