kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Administracji

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Administracji
Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne
aleje Jerozolimskie 96

Najlepszy kandydat to taki, który:
  • lubi współpracować z ludźmi, a nawiązywanie kontaktów nie stanowi dla niego problemu,
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
  • posiada minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Twoim główne obowiązki:
  • bezpośrednia obsługa Klientów zewnętrznych,
  • obsługa Klienta wewnętrznego, bieżące wsparcie pracowników Biura w sprawach administracyjnych,
  • bieżące wsparcie Kierownika Działu Administracji,
  • obieg poczty wychodzącej- nadawanie, rejestrowanie, dystrybuowanie,
  • obsługa centrali telefonicznej biura głównego, poprzez odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych,
  • bieżące prace administracyjne (obsługa poczty, tworzenie raportów),
  • inne prace administracyjne.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • oferujemy umowę o pracę,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • pracujemy w trybie zmianowym 8 godzinnym (8:00–16:00, 9:00-17:00),
  • weekendy i świętazawsze wolne od pracy,
  • praca w rozwijającej się firmie, w branży której celem jest ratowanie zdrowia i życia ludzi,
  • oferujemy wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, online oraz programach rozwojowych.