kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: Interstone Sp.zo.o. miejsce pracy: Żyrardów

INTERSTONE® to firma z kilkunastoletnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową. Jeden z liderów w sprzedaży kamienia naturalnego oraz Laminam.

Przedstawiciel handlowy
Obszar: Żyrardów
Opis stanowiska

Poszukujemy Kandydatów/Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, do pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy/ Sprzedawca.

Wymagania
  • Preferowana osoba z Adamowic lub w promieniu do 30 km
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność zjednywania sobie ludzi
  • Kreatywność i umiejętność organizacji pracy w przydzielonym zakresie obowiązków
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym, mile widziane
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Pensję stałą + premia uzależniona od wkładu w pracę i wyników
  • Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy/tel.,laptop itp.
  • Szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska i zgodne z potrzebami
  • Pracę w zgranym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-05-2021
Wyświetleń: 178