kandydatów

Etat IT Helpdesk Team Leader

Firma: QLOC S.A. miejsce pracy: Warszawa

Masz doświadczenie w branży gier wideo? Poszukujesz stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chcesz dołączyć do dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej firmy, w której twoje obowiązki są jasno określone? Cenisz sobie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź, jak się u nas pracuje!

W QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

Jeśli więc chcesz pracować nad czymś nowym i ekscytującym, masz szansę dołączyć do naszego zespołu jako:

IT Helpdesk Team Leader
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy zespołu Helpdesk w dwóch lokalizacjach (Warszawa i Gdańsk).
  • Sporządzanie raportów dla Dyrektora działu IT (przełożonego).
  • Komunikacja z klientami i dostawcami.
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu IT.
  • Zarządzanie projektami realizowanymi przez dział Helpdesk.
  • Koordynacja wdrażania nowych rozwiązań IT.
  • Koordynacja i nadzorowanie rozwiązywania problemów zgłoszonych przez system ticketowy.
Wymagania:
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Zaawansowana znajomość systemów operacyjnych MS Windows na poziomie konfiguracji i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość pakietu Microsoft 365.
  • Podstawowa wiedza z zakresu działania sieci.
  • Znajomość pracy w środowisku domenowym.
  • Bardzo dobra znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego.
  • Bardzo dobra znajomość działania systemów developerskich Sony, Microsoft, Nintendo.
  • Wiedza praktyczna dotycząca zarządzania usługami Microsoft 365.
  • Samodzielność, sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność i systematyczność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
  • Umiejętność identyfikowania, rekomendowania i wdrażania usprawnień w istniejących procesach.
  • Umiejętność dostosowywania się do zmian oraz rozwiązywania złożonych problemów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i nastawienie na obsługę klienta.
  • Dbanie o rozwój pracowników poprzez udzielanie informacji zwrotnej i dobieranie adekwatnych działań rozwojowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2), znajomość języka polskiego na poziomie C2.
  • Otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji.
Dodatkowymi atutami będą:
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z grami video (PC, konsole).
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (lub w trakcie studiów).
  • Doświadczenie w branży gier (gamedev). Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami.
  • Znajomość ITIL.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym.
  • Codzienny kontakt z najnowszymi technologiami i najwyższej klasy sprzętem komputerowym.
  • Możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji poprzez zdobycie oficjalnych certyfikatów firmy Microsoft.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym.
  • Lekcje języka angielskiego lub japońskiego.
  • Smaczną kawę, świeże soki i owoce, fotel do masażu w biurze.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka QLOC S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 36, 02-255 Warszawa.
  2. Kontakt z inspektorem ochrony danych QLOC S.A. jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres iod@q-loc.com.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie przez QLOC S.A. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust 1 pkt a) Rozporządzenia.
  4. Kategorie danych osobowych, które będą przetwarzane przez QLOC S.A., to: Pani/Pana imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane następującym podmiotom:
    a. Zewnętrznym dostawcom usług, którzy udostępniają QLOC S.A. narzędzia do komunikacji wewnętrznej oraz wewnętrznego dzielenia się danymi;
    b. Zewnętrznym dostawcom usług, wspierającym QLOC S.A. w kwestiach prawnych, podatkowych, księgowych czy audytach.
    c. Zewnętrznym dostawcom usług, którzy pomagają zarządzać komunikacją email;
  6. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy.
  8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Wszelkie żądania należy zgłaszać na adres iod@q-loc.com. Konsekwencją cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
  11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem umownym Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji prowadzonej przez QLOC S.A. W konsekwencji odmowa zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez QLOC S.A. skutkować będzie brakiem możliwości Pani/Pana udziału w tym procesie.
  12. W celu zachowania Pani/Pana CV w naszej bazie, należy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez QLOC S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.