kandydatów

Etat Handlowiec - sprzedaż internetowa

Firma: Arte Metal Style Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4749531, z dnia 2021-06-03

Stabilna firma handlowa, z wieloletnią obecnością na polskim rynku sprzedaży akcesoriów meblowych, jedyny przedstawiciel na Polskę producenta włoskich uchwytów meblowych z siedzibą w centrum Warszawy, działająca od 20 lat na rynku sprzedaży.

Handlowiec - sprzedaż internetowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Szukamy kandydata na stanowisko handlowca do obsługi sprzedaży internetowej.

Wymagania

Młoda komunikatywna o wysokiej kulturze osobistej osoba, z dobrą organizacją pracy własnej, szybko ucząca się i chętnie podejmując anowe wyzwania.

Wykształcenie minimum średnie, najlepiej informatyczne, łatwość obsługi komputera, znajomość Microsoft Office, realizowanie planów sprzedażowych, dobra komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Dodatkowymi atutami będą: znajomość programu Comarch Optima, obsługa platformy Baselinker oraz znajomość oprogramowania GoShop, umiejętność prowadzenia działań SEO dla strony www sklepu, znajomość działania Google Ads i pozycjonowania stron, prawo jazdy kategorii B, znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy pracę w niedużym zespole w miłej atmosferze z mocnym wsparciem zespołu podczas wdrażania oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Możliwość zatrudnienia od zaraz. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia, umiejętności i kwalifikacji.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 5000 PLN

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-05-2021
Wyświetleń: 182