kandydatów

Etat Menadżer Segmentu Sprzedaży

Firma: Lovo Software Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Grupa LoVo z sukcesami działa na rynku nowoczesnych technologii od ponad 15 lat. Tworzymy innowacyjne narzędzia i systemy informatyczne wspierające naszych klientów w rozwoju biznesu. Jesteśmy bezpośredni, dynamiczni, nieszablonowi. I tak też działamy. Jesteśmy wiodącym dostawcą w zakresie technologii takich jak Internet of Things (IoT), Bussines Intelligence (BI), Bussines Proces Management (BPM).

Menadżer Segmentu Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania
  • aktywne poszukiwanie klientów dla innowacyjnych produktów software'owych
  • dbałość o stałe poszerzanie portfela klientów
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • promowanie i rozwój produktów w ramach spotkań B2B
  • przygotowywanie ofert handlowych i przeprowadzanie prezentacji produktowych
  • prowadzenie negocjacji oraz zamykane rozmów handlowych
  • systematyczność w pracy i planowaniu zadań
  • aktywna kooperacja z działem programistów i wdrożeń w celu realizacji celów biznesowych
  • wysoka kultura osobista, dla której szacunek w relacjach z ludźmi jest wartością nadrzędną
Nasze wymagania
  • co najmniej 2 letniego doświadczenia w sprzedaży produktów software'owych
  • znajomość rynku oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem (BPM, ERP, CRM) będzie dużym dodatkowym atutem
  • dobra znajomość narzędzi on-line i pakietu MS Office
  • inicjatywę oraz skuteczność w działaniu
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • samodzielność, samodyscyplinę i cierpliwość
  • ekspansywność i odwagę
Oferujemy
  • duże możliwości rozwoju osobistego
  • perspektywę awansu na stanowiska team leadera lub kierownika
  • dowolną formę współpracy
  • elastyczny czas pracy
  • stałe, comiesięczne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych rezultatów
  • atrakcyjny system benefitów
  • możliwość pracy zdalnej – w zależności od ustaleń i potrzeb