kandydatów

Etat Administrator (aplikacji rynków kapitałowych)

Firma: Avenga miejsce pracy: Warszawa

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Administrator (aplikacji rynków kapitałowych)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: OJ/WAW/AP

Zadania:

  • utrzymanie aplikacji (środowiska produkcyjne i testowe)
  • rozwiązywanie problemów i incydentów
  • wdrażanie poprawek
  • udoskonalanie aplikacji

Wymagania:

  • doświadczenie w administrowaniu aplikacją w środowisku RHEL, WebLogic
  • znajomość podstaw administracji systemów Unix/Linux (automatyzacja zadań)
  • znajomość podstaw administracji systemów bazodanowych Oracle oraz znajomość SQL
  • umiejętność pisana skryptów, automatyzowania zadań bash, vi, (lub python), AIX
  • podstawowa umiejętność pracy z systemem Redhat, poruszanie się po katalogach, rozumienie struktury uprawnień, konfigurowanie połączeń ssh, transfer plików, itp
  • ok. 5 lat, doświadczenia w administrowaniu aplikacjami opartymi o serwer aplikacyjny WLS lub podobną technologię (JBoss, IBM WebSphere)

Mile widziane:

  • Java
  • znajomość podstaw administracji systemów bazodanowych Informix: umiejętność czytania, aktualizowania, wyciągania danych, poruszania się po bazie, sql, generowanie raportów, umiejętność tworzenia struktur bazy danych na bazie dostarczonych skryptów
  • znajomość systemów do obsługi firmy inwestycyjnej (np.: PromakPlus, Sidoma) oraz metod i sposobów podłączenie tych aplikacji do środowiska GPW, KDPW, BondSpot S.A.
  • znajomość zasad działania i regulacji prawnych dotyczących funkcjonowania domu maklerskiego
  • znajomość związanych z procesami monitorowania procesów aplikacyjnych
  • umiejętność programowania w językach 4GL, C/C++
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Administrator (aplikacji rynków kapitałowych).