Etat Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy / Księgowa / Księgowy

Firma: SIXT Rent a Car miejsce pracy: Warszawa

Sixt AG, jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych. Firma powstała w 1912 roku. Obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Sixt jest liderem na niemieckim i austriackim rynku, specjalizującym się w wynajmie samochodów i jedną z większych, niezależną od producentów, firmą oferującą pełne usługi leasingowe.

Firma Sixt działa w Polsce od 2000 roku. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma EuroRent Sp. z o.o.. Dzięki stałej współpracy z centralą Sixt i jej oddziałami na całym świecie, polski oddział jest w stanie dostarczyć klientom pełną, kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. W ofercie dostępne są samochody od ekonomicznych do klasy premium; osobowe i dostawcze.

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy / Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Terminowe księgowanie wyciągów bankowych
  • Dekretacja i rozliczanie płatności z kontrahentami
  • Współpraca z kontrahentami, wzajemne rozliczanie należności i zobowiązań (kompensaty, wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności)
  • Ewidencja, uzgadnianie i kontrola rozliczeń z tytułu kredytów, pożyczek i leasingów finansowych
  • Księgowanie, weryfikacja delegacji i rozrachunków z pracownikami
  • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych i rozrachunków
  • Wycena rachunków bankowych i rozrachunków walutowych
  • Cykliczne raportowanie stanu rozrachunków
  • Czynny udział w spotkaniach dotyczących stanu rozliczeń finansowych firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Programu SYMFONIA (w tym FK, Handel)
  • Doświadczenie co najmniej 2-letnie zdobyte w dziale finansowo-księgowym
  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy kont i rozliczeń
  • Praktyczna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości
  • Dobrą znajomość pakietu MS Office (szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole, łatwość w budowaniu relacji
  • Możliwość podjęcia pracy "od zaraz”, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poprzez szkolenia oraz samodzielność w działaniu
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pomiędzy godz. 8 a godz. 9 )