kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. oceny ryzyka

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Narzędzia do zwinnej nauki: Linkedin Learning, Legimi, Harvard Business Review
  • Biuro w centrum Warszawy, tuż przy Ogrodzie Saskim
  • Pracę z zachowaniem work life balance
  • Kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Młodszy specjalista ds. oceny ryzyka, mFaktoring

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: SPE/106/0521

W Departamencie Oceny Ryzyka dbamy o ryzyko pojedynczych transakcji faktoringowych oraz o ryzyko całego portfela należności. Zespół tworzą pracownicy z wieloletnim stażem i doświadczeniem w zakresie oceny ryzyka, monitoringu należności i windykacji.

Współpracujemy blisko z Departamentem Sprzedaży i Departamentem Rozwoju Relacji.

Zapraszamy Cię do współpracy z Nami. Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • przyznawanie limitów dla odbiorców włączanych do umów faktoringu w trakcie współpracy
  • monitoring portfela skupionych wierzytelności poprzez weryfikację skupionych należności, kontrolowanie spływu płatności od odbiorców, wykonywanie czynności, mających na celu zapewnienie spłat od odbiorców
  • obsługa polis ubezpieczeniowych, realizowanie zapisów polis ubezpieczenia kredytu kupieckiego zawartych przez naszych klientów oraz mFaktoring

Liczymy, że aplikując do Nas masz to COŚ, czyli:

  • doświadczenie zdobyte na stanowisku związanym z oceną ryzyka kredytowego małych i średnich przedsiębiorstw lub oceną ryzyka transakcji faktoringowych co jest dodatkowym atutem
  • znasz zagadnienia dotyczące: analizy finansowej przedsiębiorstw, windykacji
  • swobodnie pracujesz z aplikacjami MS Office
  • komunikujesz się w j. angielskim
  • masz umiejętności analityczne
  • masz umiejętność jasnego przekazywania wyników analiz, formułowania opinii, odwagę w wydawaniu swoich rekomendacji
  • pracujesz z zaangażowaniem, sumiennością i dokładnością
  • lubisz kontakt z ludźmi i chętnie nawiązujesz nowe relacje