kandydatów

Etat Samodzielna księgowa

Firma: NOSTRADA PL Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4820952, z dnia 2021-06-04

NOSTRADA PL Sp. z o.o.

Nostrada PL Spółka z o.o. to firma transportowa międzynarodowa z kapitałem zagranicznym w 100%.

Obecnie firma zatrudnia ponad 500 osób.

W najbliższym czasie tempo rozwoju będzie jeszcze większe.

Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • analiza i uzgadnianie rozliczeń finansowych.
  • uzgadnianie kont i sald księgowych.
  • wprowadzanie dokumentów księgowych.
  • współpraca z głównym księgowym.

Wymagania

  • Samodzielna praca z dokumentami wskazanymi w ogłoszeniu - blok obowiązki.
  • Znajomość programu Comarch Optima.
  • Znajomość ksiąg handlowych - przynajmniej z zakresu - blok obowiązki.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • Praca w zespole młodych i odpowiedzialnych osób
  • Możliwość rozwoju w dziale księgowości.
  • Praca w godzinach 8.00 - 16.00.
  • Wynagrodzenie brutto 6000,00 zł do 8000,00 zł w zależności od wiedzy i umiejętności.
  • Dodatkowe ewentualne  profity po przepracowanym okresie 6 m-cy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-05-2021
Wyświetleń: 183