kandydatów

Etat Administrator Biura

Firma: AWIMA SPÓŁKA JAWNA B.WIŚNIEWSKI miejsce pracy: Warszawa

AWIMA Sp. J. B. Wiśniewski
Spółka Awima działająca od ponad 20 lat na rynku obsługi porządkowej biur i urzędów w związku z rozwojem firmy poszukuje do swojego zespołu:

Administrator Biura
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • samodzielne prowadzenie i obsługa sekretariatu, w tym (obsługa połączeń telefonicznych; rejestracja, archiwizacja i dystrybucja korespondencji oraz wszelkich dokumentów w biurze)
  • profesjonalna obsługa reklamacji
  • prowadzenie korespondencji z klientem oraz przesyłanie faktur
  • koordynowanie przepływu informacji między działami
  • dbanie o terminowość i poprawność wykonania zleconych zadań
  • zamawianie materiałów biurowych na potrzeby funkcjonowania spółki
  • rekrutacja pracowników niższego i wyższego szczebla
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i wsparcie przy prowadzonych przez Spółkę projektach
  • inne bieżące prace związane z funkcjonowaniem biura
Oczekujemy:
  • perspektywy długoletniej współpracy
  • uczciwości, skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki
  • komunikatywności i doskonałej organizacja pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej
  • umiejętności obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
Proponujemy Ci:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju i miłą atmosferę pracy
  • miejsce zatrudnienia w dzielnicy Wawer, 700 m od stacji PKP Falenica