kandydatów

Etat Art Director

Firma: TeamQuest miejsce pracy: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Nasz Klient to niezależne studio deweloperskie, producent gier z siedzibą w Warszawie oraz Rzeszowie. Posiadają profesjonalny zespół z doświadczeniem w tworzeniu gier - od tych niezależnych po gry AAA na wszystkich istniejących platformach.Poszukujemy osoby, która wesprze zespół w pracach nad niezapowiedzianą jeszcze grą, ambitnym narzędziem do wsparcia produkcji gier oraz przyszłymi projektami.
Art Director
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 49860#21060005
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z dyrektorem kreatywnym oraz liderami działów w celu stworzenia całościowej wizji projektu oraz wypracowania odpowiedniego stylu wizualnego wspierającego design gry
  • Proponowanie oraz dopilnowanie wdrożenia i spójności wizji artystycznej na wszystkich etapach produkcji - od koncepcji, przez pre-produkcję, produkcję, aż do premiery
  • Tworzenie dokumentacji artystycznej wizji projektu (mockupy, mood boardy, grafiki koncepcyjne, zbiory referencji itp.)oraz kluczowych assetów pomagających w wyznaczeniu wizji artystycznej gry
  • Tworzenie dokumentacji wizualnej dla zespołu artystów (otoczenie, postaci, propy, oświetlenie oraz efekty specjalne)
  • Powadzenie zespołu artystów w kierunku dostarczenia spójnej wizji artystycznej projektu, przez feedback, coaching i finalne odbieranie wykonanej pracy
Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w produkcji gier udokumentowane mocnym portfolio
  • Doświadczenie w roli Lead Artist lub Art Director
  • Bardzo dobra znajomość jednego z programów graficznych według preferencji (Photoshop, Maya, Zbrush lub podobnych
  • Znajomość etapów procesu produkcji gier oraz etapów procesu produkcji Artu (concept art, ui, modelowanie, rigging i animacja oświetlenie, vfx)
  • Znajomość Unity3D lub innego silnika 3D real-time, wraz z jego ograniczeniami technicznymi przy tworzeniu assetów do gier 3D
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie oraz umiejętność zarządzania zespołem

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie w kierunku artystycznym
  • Znajomość gier taktycznych/strategicznych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Biuro w centrum Warszawy lub w centrum Rzeszowa
  • Elastyczny czas pracy z core hours 11-16
  • Możliwość wyboru formy współpracy
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118