kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Główny specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 79232

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

-     praca przy komputerzeMiejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

-     budynek i pomieszczenia urzędu dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich - podjazd do budynku, toalety, windy oraz drzwi o odpowiedniej szerokości;

Zakres zadań

  • Pozyskuje, analizuje i specyfikuje wymagania dla rozwiązań informatycznych,
  • Projektuje i wdraża rozwiązania informatyczne. Prowadzi powierzone projekty informatyczne,
  • Negocjuje umowy z wykonawcami, przygotowuje opisy przedmiotów zamówienia, bierze udział lub organizuje odbiory przedmiotów zamówienia oraz wykonuje inne obowiązki wynikające z realizacji zamówień publicznych,
  • Współpracuje z instytucjami zewnętrznymi w zakresie działania i rozwoju środowiska systemu GIOŚ,
  • Wspiera wykonanie zadań związanych z równoważeniem portfela projektów i inicjatyw z częścią informatyczną.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe w obszarze informatycznym lub elektronicznym lub telekomunikacyjnym,
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie wdrażania rozwiązań teleinformatycznych, (analiza wymagań, zarządzanie ryzykiem, kierowanie projektami telekomunikacyjnymi i informatycznymi),
  • Bardzo dobra znajomość tematyki budowy rozwiązań informatycznych,
  • Bardzo dobra znajomość tematyki związanej z telekomunikacją,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych
  • doświadczenie w zakresie obsługi finansowej projektów (budżetowanie, realizacja, rozliczanie).
  • przeszkolenie z zarządzania projektami,
  • przeszkolenie z zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2.