kandydatów

Etat Radca Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Firma: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Radca Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 79128

Warunki pracy

Pracownik wykonuje czynności o charakterze:

  • statycznym, związane głównie z pracą przy biurku i komputerze,

  • dynamicznym, związane głównie z poruszaniem się po terenie KPRM oraz poza nim.

Większość czynności jest wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Czas pracy – zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej.

Zakres zadań

  • identyfikuje i projektuje procesy zarządzania zmianą na etapie wdrażania i rozwoju oprogramowania oraz procesy utrzymania produktów wytworzonych podczas projektu „e-Doręczenia – usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa;
  • opracowuje procedury i standardy wdrożeń oraz świadczenia usługi rejestrowanego doręczenia elektronicznego w ramach projektu „e-Doręczenia – usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • zarządza cyklem życia komponentów e-Doręczenia (aktualizacje, podnoszenie wersji, zarządzanie aspektami licencyjnymi) w ramach realizacji projektu „e-Doręczenia – usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • współpracuje z interesariuszami, wykonawcą oraz administratorami wdrażanych rozwiązań w ramach projektu „e-Doręczenia – usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • uczestniczy w opracowaniu planu wdrożeń i testów, a także uczestniczy w testach akceptacyjnych w projekcie „e-Doręczenia – usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa;
  • opracowuje projekty umów gwarancyjno-serwisowych oraz koordynuje realizację zadań strony współpracującej w ramach realizacji projektu „e-Doręczenia – usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa;
  • uczestniczy w monitorowaniu i identyfikacji ryzyka w obszarze odpowiedzialności oraz proponuje działania będące odpowiedzią na zidentyfikowane ryzyka w projekcie „e-Doręczenia – usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego w Polsce”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa;

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Powyżej 3 lat doświadczenia w obszarze IT
  • Wiedza z zakresu: tworzenia procedur utrzymaniowych w środowiskach informatycznych, zarządzania zmianą, wdrażania rozwiązań klasy Enterprise i środowisk wysokiej dostępności, wdrażania procedur związanych z zarządzaniem incydentami, problemami, poziomem usług, ciągłością działania w zakresie systemów informatycznych, opracowania merytorycznego projektów umów utrzymaniowych typu Service Level Agreement, znajomości notacji BPMN lub UML
  • Umiejętności z zakresu: obsługi narzędzi modelowania analitycznego (np. Enterprise Architect)
  • Kompetencje miękkie: organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Powyżej 2 lat doświadczenia przy wdrażaniu systemów IT
  • Posiadanie certyfikatu ITIL lub CoBIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Wiedza z zakresu: systemów operacyjnych Unix/Linux i Microsoft Windows Server; serwerów aplikacyjnych Redhat JBoss, Apache, WebLogic; baz danych Microsoft MSSQL, Oracle, DB2
  • Umiejętności z zakresu: znajomość narzędzi wspierających realizację projektów, m.in. JIRA, Confluence, Share Point