kandydatów

Etat Social Media Specialist

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Social Media Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

al. Jerozolimskie 96

  • możesz śmiało określić swoją osobę mianem „Social Medja Ninja” i żadne wyzwania z tego obszaru nie są Ci obce
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu profili w social mediach, najlepiej w pracy w środowisku agencyjnym (jeśli Twoje doświadczenie jest dużo większe i martwisz się, że stanowisko nie jest dla Ciebie, śmiało startuj, rozważymy stanowisko „seniorskie”)
  • Twoja kreatywność i dobra organizacja pracy idą w parze z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi i tzw. "lekkim piórem"
  • z łatwością tworzysz atrakcyjny wizualnie i angażujący content – mile widziane portfolio lub próbki pracy
  • potrafisz działać samodzielnie, myśleć strategicznie i planować harmonogramy działań z dużym wyprzedzeniem
  • masz zmysł estetyczny, potrafisz samodzielnie przygotować atrakcyjne treści wizualne, zarówno z pomocą współpracującego grafika, fotografa jak i samodzielnie wykorzystując dostępne narzędzia (np. Canva)
  • posiadasz zdolności analityczne i wiedzę z zakresu prowadzenie kampanii: Facebook Ads, Instagram Ads oraz LinkedIn Ads
  • znajomość najnowszych trendów w social mediach i wpływowych influencerów to dla Ciebie przyjemność, a nie obowiązek
Jakie zadania czekają na Ciebie:
  • odpowiedzialność za kompleksowe tworzenie treści i prowadzenie efektywnej komunikacji w kanałach: Facebook, Instagram, LinkedIn, You Tube (obecnie posiadamy jedynie raczkujący Instagram, pozostałe kanały Medicover Stomatologia będziemy budować wspólnie :)
  • planowanie, monitorowanie i zarządzanie harmonogramem komunikacji w social mediach
  • tworzenie angażującego contentu na kanały we współpracy z grafikiem, fotografami i filmowcami (zdjęcia ze stocka to dla nas ostateczność)
  • współpraca z influencerami
  • analizowanie efektywności prowadzonych działań oraz czynne poszukiwanie dróg wzrost
Co możemy Ci zaoferować:
  • pracę w zgranym 10-osobowym zespole marketingu
  • tempo rozwoju i innowacyjność na miarę startupu (otwieramy ok. 10 nowych centrów stomatologicznych rocznie) połączone ze stabilnością pracy w dużej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • hybrydowy system pracy
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”