kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki [rekrutacja online]

Firma: E100 International Trade sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Każdego dnia dążymy do tego, by być kluczowym partnerem dla firm transportowych i niezależnie od rozmiarów floty samochodowej świadczyć pełne spektrum usług i wsparcia naszym klientom.

Nasz główny produkt to karta paliwowa, a do niego oferujemy szereg korzyści dodatkowych dla przewoźników. Sieć stacji paliw, która akceptuje naszą kartę, liczy 16 500 punktów w 32 krajach. I ciągle się rozwijamy!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników, a w grupie spółek na pokładzie mamy w sumie ponad 800 osób.

Chcesz zasilić nasze szeregi? Aplikuj do nas!

Aktualnie w do Naszego Działu Opłat Drogowych zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Aktywne wyszukiwanie nowych dostawców na terenie całej Polski
  • Monitoring przepisów w obrocie hurtowym paliwami
  • Realizacja dostaw hurtowych do magazynów własnych lub klienta: wybór najkorzystniejszej oferty cenowej, składanie zamówień, realizacja zamówień, logistyka
  • Kontrola stanów paliwa na stacjach dzierżawionych
  • Wystawianie i potwierdzanie zgłoszeń SENT na platformie PUESC
  • Negocjacje z dostawcami i firmami transportowymi, podtrzymywanie relacji biznesowych
  • Weryfikacja umów pod kątem dostaw/transporty paliwa (warunki handlowe i logistyczne)
  • Sporządzanie i wysyłanie sprawozdań związanych z obrotem paliwami płynnymi, raportów oraz analiz
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisko w branży paliwowej
  • Znajomość specyfiki procesów logistycznych związanych z paliwem
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel)
  • Samodzielność i umiejętność działania pod presją czasu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace od początku współpracy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, platforma do nauki języków)
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości