kandydatów

Etat Referent ds. personalno-kadrowych (0,5 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Referent ds. personalno-kadrowych (0,5 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06422
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie dokumentacji personalnej żołnierzy oraz TAP oficerów i podoficerów- sporządzanie wykazów żołnierzy posiadających decyzje na rozłąkę oraz zwrotu kosztów codziennych przejazdów- prowadzenie planu urlopów i nadzór nad prawidłowym przebiegiem ich wykorzystania- przygotowanie i wydawanie dokumentów w sprawie wyznaczenia na stanowiska służbowe (m.in. wyciąg, KOSS, protokół.)- realizowanie przedsięwzięć dotyczących czasowego powierzania obowiązków służbowych, a także przygotowywanie dokumentów dotyczących kierowania żołnierzy do wykonywania zadań służbowych poza macierzystą jednostkę wojskową- opracowanie wymaganych dokumentów, żołnierzom którzy wypowiedzieli stosunek służbowy zawodowej służby wojskowej- wystawianie i nanoszenie zmian w wojskowych dokumentach osobistych zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadku zmian mających wpływ na przebieg służby żołnierza- sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji postepowań administracyjnych dotyczących zezwoleń na naukę, pracę dodatkową, zaliczenia okresu pracy do nagrody jubileuszowej oraz dodatków za długoletnią służbę wojskową- prowadzenie wybranej dokumentacji pracowniczej tradycyjnej oraz w formie elektronicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy działów kadr (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "poufne"

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie co najmniej średnie, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego co najmniej do klauzuli POUFNE, 3 miesiące doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- prowadzenie dokumentacji personalnej żołnierzy oraz TAP oficerów i podoficerów- sporządzanie wykazów żołnierzy posiadających decyzje na rozłąkę oraz zwrotu kosztów codziennych przejazdów- prowadzenie planu urlopów i nadzór nad prawidłowym przebiegiem ich wykorzystania- przygotowanie i wydawanie dokumentów w sprawie wyznaczenia na stanowiska służbowe (m.in. wyciąg, KOSS, protokół.)- realizowanie przedsięwzięć dotyczących czasowego powierzania obowiązków służbowych, a także przygotowywanie dokumentów dotyczących kierowania żołnierzy do wykonywania zadań służbowych poza macierzystą jednostkę wojskową- opracowanie wymaganych dokumentów, żołnierzom którzy wypowiedzieli stosunek służbowy zawodowej służby wojskowej- wystawianie i nanoszenie zmian w wojskowych dokumentach osobistych zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadku zmian mających wpływ na przebieg służby żołnierza- sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji postepowań administracyjnych dotyczących zezwoleń na naukę, pracę dodatkową, zaliczenia okresu pracy do nagrody jubileuszowej oraz dodatków za długoletnią służbę wojskową- prowadzenie wybranej dokumentacji pracowniczej tradycyjnej oraz w formie elektronicznej *Wynagrodzenie zasadnicze: 1300 zł brutto + 10% premii, dodatek stażowy. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 1400 zł brutto. [Zgłoszenia: 261 815 139, wobwsz@ron.mil.pl, osobiste]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy