kandydatów

Etat Administrator Systemów

Firma: Avenga miejsce pracy: Warszawa

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Administrator Systemów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: OJ/WAW/AS

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej.

W ramach linii Transforming Industries świadczymy szeroką gamę usług – od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, projektowaniem rozwiązań, po tworzenie oprogramowania.  W ramach obszaru Avenga IT Professionals oferujemy outsourcing najwyższej klasy specjalistów w trzech modelach współpracy: staff augmentation, team leasing i rekrutacje stałe.

Łączymy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością szybkiej realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskanie wymiernych korzyści oczekiwanych od dużego dostawcy rozwiązań IT.

Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT.

Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA. W Polsce działamy od 2004 roku (poprzednio pod nazwą IT Kontrakt).

Avenga is a global IT and digital transformation champion. We deliver strategy, customer experience, solution engineering, managed services, software products and outsourcing services like: staff augmentation, team leasing and permanent employment.

Together, we are more than 2500 professionals with over 20 years of experience. We are present in Europe, Asia and the USA.

Zadania:

  • Codzienne obowiązki administracyjne, w tym konserwację obiektów usługi Windows Active Directory, przeprowadza złożone zadania rozwiązywania problemów i napraw w usłudze Active Directory (ADFS, Azure AD), Windows Server 2008-2019, kontrolerach domeny, DNS, uwierzytelnianiu użytkowników i innych systemach operacyjnych w razie potrzeby,
  • Pisze skrypty wykorzystujące usługi katalogowe, aby zapewnić narzędzia do zarządzania tożsamościami i użytkownikami / grupami,
  • Zapewnia przegląd techniczny istniejących wdrożeń i praktyk administracyjnych (administrowanie kontami i siecią, GPO, OU, DNS),
  • Uczestniczy w działaniach związanych z czyszczeniem danych, w tym w naprawie zduplikowanych identyfikatorów użytkowników, zaleceniach dotyczących przeprojektowania i modyfikacji drzewa informacji katalogu (DIT), konsolidacji obiektów zasad grupy oraz wdrażaniu ograniczeń dostępu i audytów,
  • Działa jako wewnętrzny ekspert w zakresie najlepszych praktyk i wydajnych rozwiązań wspierających strategię zarządzania tożsamością i dostępem (IAM),
  • Ustanawia specyfikacje usług dla innych systemów,
  • Utrzymuje infrastrukturę zarządzania tożsamością, opracowywanie i wdrażanie przepływów pracy oraz integracji / transformacji danych w systemie.

Wymagania:

  • 4+ lat doświadczenia jako administrator,
  • Zarządzanie serwerami plików, usługami Active Directory (Group Policy) planowanie usprawnień, Azure AD, ADFS, zarządzanie domenami,
  • Administracja środowiskiem VMware - vCenter 5.5/6, Windows Server,
  • Automatyzacja codziennych prac przy użyciu PowerShell,
  • Znajomość języka angielskiego do czytania dokumentacji.
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Administrator Systemów.