kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Kadrowy

Firma: Medical Partners Poland miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4800339, z dnia 2021-06-05

Medical Partners Poland świadczy kompleksowe usługi biznesowe dla Podmiotów Leczniczych. Pracując z nami w zespole, będziesz miał okazję poznać sektor medyczny od strony lekarzy i kadry zarządzającej największych placówek medycznych w kraju. Realizujemy przełomowe, innowacyjne projekty i zmieniamy oblicze służby zdrowia w Polsce.

Wiemy, że sukces w naszej branży oparty jest na ludziach - zarówno ich kompetencjach jak i osobowości. Właśnie dlatego inwestujemy w każdego członka zespołu, aby mógł się rozwijać i przyczyniać do sukcesu naszych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej!

Samodzielny Księgowy / Kadrowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 2/BKK/2021

Opis stanowiska

Poszukujemy Samodzielnego Księgowego / Kadrowego do zespołu Medical Partners, który będzie miał realny wpływ na rozwój działu Rozliczenia oraz będzie w stanie pełnić rolę lidera zespołu.

Do kluczowych zadań Samodzielnego Księgowego / Kadrowego będzie należało kompleksowa obsługa naszych klientów pod względem księgowo-kadrowym.

Obiecujemy pracę w niezwykle zgranym zespole przy ambitnych projektach.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kompleksowej księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT etc.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, ZUS.
  • Sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, sprawozdań
  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Przygotowanie list płac
  • Przygotowywanie wymaganej przepisami prawa dokumentacji kadrowej i płacowej;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w biurze rachunkowym
  • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości
  • Doświadczenie z rozliczeniami kadrowo – płacowymi
  • Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

Mile widziana:

  • Znajomość branży medycznej (brak VAT, rozliczenia z pracownikami...)
  • Certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce lub inne kursy i certyfikaty

Oferujemy

  • Umowę o Pracę w rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program rozwoju pracowników (szkolenia...)
  • Pracę w zgranym zespole z dobrze rozwiniętymi rozwiązaniami biurowymi
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o przesłanie CV.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2021
Wyświetleń: 175