kandydatów

Etat Pediatra

Firma: Medical Center Warszawa-Kabaty miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4888950, z dnia 2021-06-07

Medical Center Warszawa-Kabaty

Usługi medyczne w zakresie kontraktu z NFZ w zakresie poz, specjalistyki, rehabilitacji i opieki długoterminowej, itd

Pediatra

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • opieka nad dzieckiem zdrowym (bilanse, szczepienia, edukacja rodziców)
  • opieka nad dzieckiem chorym

Wymagania

  • lekarz specjalista pediatrii lub lekarz w trakcie specjalizacji z pediatrii
  • posiadający prawo wykonywania zawodu

Oferujemy

  • etat/kontrakt
  • Warszawa - Kabaty

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2021
Wyświetleń: 153