kandydatów

Etat Administrator Wspólnot Mieszkaniowych

Firma: Profesjonalne Zarządzanie Nieruchomościami s.c.Irena Osowiecka, Marianna Kozłows miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 4771725, z dnia 2021-06-07

Profesjonalne Zarządzanie Nieruchomościami s.c.Irena Osowiecka, Marianna Kozłows

Zarządzanie i administrowanie Wspólnotami Mieszkaniowymi

Administrator Wspólnot Mieszkaniowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa Wspólnot Mieszkaniowych

  • stały kontakt i obsługa informacyjna właścicieli lokali,
  • udział w przygotowaniu i organizacji zebrań Wspólnot Mieszkaniowych,
  • prowadzenie określonej przepisami branżowymi dokumentacji i ewidencji,
  • zgłaszanie drobnych napraw i prac remontowych przełożonemu, przygotowywanie zleceń na na drobne naprawy budowlane.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi,
  • umiejętność tworzenia planów gospodarczych i projektów uchwał,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole oraz współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • stabilną pracę,
  • miłą atmosferę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-05-2021
Wyświetleń: 207