Etat Inspektor/ Starszy inspektor/ Specjalista/ Starszy specjalista w Departamencie Monitoringu i Pomocy

Firma: Centrum Unijnych Projektów Transportowych miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko

Inspektor/ Starszy inspektor/ Specjalista/ Starszy specjalista w Departamencie Monitoringu i Pomocy Technicznej w Wydziale Monitoringu II - POPW i CEF
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 11/2021

umowa na czas określony w celu zastępstwa

Podstawowe obowiązki:

  • Sporządzanie, gromadzenie i przetwarzanie informacji okresowych, zestawień, raportów, prezentacji i analiz z zakresu monitoringu i sprawozdawczości, m.in. w celu przygotowywania cyklicznych sprawozdań oraz informacji ad hoc na potrzeby Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwa Infrastruktury, CUPT itd.
  • Przygotowywanie - w oparciu o dane z departamentów projektowych, systemu SL2014 oraz wewnętrznych zbiorów danych - analiz zbiorczych w Excel dotyczących realizacji projektów dla wszystkich programów wdrażanych przez CUPT, w tym przygotowywanie wizualizacji danych w postaci wykresów, przygotowywanie prezentacji podsumowujących wykonane analizy w Power Point (oraz mile widziane – również w Prezi).
  • Udział w procesie koordynowania w CUPT spraw związanych z planowaniem oraz monitorowaniem procesu realizacji celów przez komórki organizacyjne CUPT
  • Udział w procesie koordynowania w CUPT spraw związanych z funkcjonowaniem kontroli zarządczej, w tym prowadzenie sprawozdawczości i zapewnienie zgodności z obowiązującym prawem.

Wymagania niezbędne:

  • Na stanowisko Inspektor - wykształcenie średnie.
  • Na stanowisko Starszy inspektor - wykształcenie wyższe i minimum 1 lata stażu pracy/ wykształcenie średnie i minimum 4 lata stażu pracy.
  • Na stanowisko Specjalisty - wykształcenie wyższe i minimum 2 lata stażu pracy.
  • Na stanowisko Starszego specjalisty - wykształcenie wyższe i minimum 2 lata stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych, w tym Excel, również w zakresie prezentacji danych (wykresy).
  • Bardzo dobra znajomość programów do prezentacji – minimum Power Point, mile widziane Prezi.
  • Znajomość funkcjonowania systemu SL2014.
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy europejskich związanego z monitorowaniem, sprawozdawczością oraz analizowaniem postępów i zagrożeń realizacji projektów.
  • Znajomość procedur, wytycznych i zaleceń dla perspektywy finansowej 2014–2020.
  • Wiedza w zakresie celów i sposobu realizacji programów operacyjnych.
  • Znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej (w zakresie podziału, zasad organizacji i działania).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i przygotowywania zbiorczych analiz.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Rzetelność i terminowość.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego.

Wykaz Dokumentów aplikacyjnych:

  • CV zawierające dane osobowe, o których mowa w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.).
  • List motywacyjny (opcjonalnie).

Prosimy o przesyłanie Aplikacji przy uwzględnieniu, że:

  • w przypadku podania danych osobowych wykraczających poza przepisy art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.), prosimy o zawarcie w Aplikacji klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej Aplikacji, przez
Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie, przekazanych dla potrzeb rekrutacji na
stanowisko, na które aplikuję. Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego
dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną
dla kandydatów do pracy.”

  • w przypadku podania danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO1 (tzw. dane szczególnych kategorii), wymagane jest zawarcie w Aplikacji dodatkowo klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych,
o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tzw. dane szczególnych kategorii). Przez realizację procesu
rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że
zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy".