kandydatów

Etat Senior Programista C++

Firma: QLOC S.A. miejsce pracy: Warszawa

Masz doświadczenie w branży gier wideo? A może jesteś weteranem branży poszukującym stabilnego i przyjaznego środowiska pracy? Chciałbyś pracować w dobrze rozwiniętej i sprawnie działającej strukturze, gdzie znasz swoje obowiązki? Chcesz zyskać trochę potrzebnej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym? Sprawdź jak się u nas pracuje!

QLOC oferuje usługi najwyższej klasy dla największych graczy w branży gier wideo: EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision i BANDAI NAMCO Entertainment oraz wielu innych. Nasz szeroki zakres usług obejmuje produkcję, testowanie i lokalizację. Pracujemy nad wszystkimi rodzajami gier i najnowocześniejszymi technologiami, w tym nad wysoce wyspecjalizowanymi silnikami, takimi jak Unreal Engine 3 i 4, Frostbite czy MT Framework. Pomagaliśmy ulepszać i przenosić Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

Jeśli więc chcesz pracować nad czymś nowym i ekscytującym, masz szansę dołączyć do naszego zespołu jako:

Senior Programista C++
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

W ramach adaptacji funkcjonalności gry wideo uruchamianej na nowej platformie będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • Rozwój i utrzymanie wydajnego kodu w C++.
  • Udział w opracowywaniu nowatorskich rozwiązań umożliwiających przeniesienie gry.
  • Dostosowanie istniejących funkcjonalności do wymogów, ograniczeń i możliwości oferowanych przez nową platformę.
  • Współpracę z leadem projektowym, innymi programistami, designerami i pozostałymi członkami zespołu.
Wymagania:
  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w programowaniu w języku C++.
  • Umiejętność pracy z istniejącym kodem, w tym debugowanie i optymalizacja.
  • Praktyczna znajomość MS Visual Studio.
  • Wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku polskim lub angielskim.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie programistyczne lub informatyczne.
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie w tworzeniu gier, zdobyte zarówno w komercyjnych, jak i amatorskich projektach.
  • Doświadczenie z różnymi platformami (PC, Mac, iOS, Android, konsole, embedded).
  • Znajomość gotowych silników, takich jak UE3/4, Unity bądź praca nad własnym silnikiem.
  • Praktyczna znajomość języków takich jak Lua, Python, C#.
  • Znajomość dowolnego API graficznego: DirectX, OpenGL, Vulkan, Metal.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Pracę w profesjonalnym zespole i kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med.
  • Lekcje angielskiego lub japońskiego.
  • Smaczną kawę, świeże soki i owoce w biurze, fotel do masażu (w biurze warszawskim).
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu z przestrzeniami socjalnymi.
  • Pomoc przy relokacji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka QLOC S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 36, 02-255 Warszawa.
  2. Kontakt z inspektorem ochrony danych QLOC S.A. jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres iod@q-loc.com.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie przez QLOC S.A. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust 1 pkt a) Rozporządzenia.
  4. Kategorie danych osobowych, które będą przetwarzane przez QLOC S.A., to: Pani/Pana imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane następującym podmiotom:
    a. Zewnętrznym dostawcom usług, którzy udostępniają QLOC S.A. narzędzia do komunikacji wewnętrznej oraz wewnętrznego dzielenia się danymi;
    b. Zewnętrznym dostawcom usług, wspierającym QLOC S.A. w kwestiach prawnych, podatkowych, księgowych czy audytach.
    c. Zewnętrznym dostawcom usług, którzy pomagają zarządzać komunikacją email;
  6. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy.
  8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Wszelkie żądania należy zgłaszać na adres iod@q-loc.com. Konsekwencją cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
  11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem umownym Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji prowadzonej przez QLOC S.A. W konsekwencji odmowa zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez QLOC S.A. skutkować będzie brakiem możliwości Pani/Pana udziału w tym procesie.
  12. W celu zachowania Pani/Pana CV w naszej bazie, należy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez QLOC S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.