Etat Główny Analityk Dużych Zbiorów Danych w Wydziale Baz Danych i Narzędzi Analitycznych w Departamencie

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Warszawa

Główny Analityk Dużych Zbiorów Danych
w Wydziale Baz Danych i Narzędzi Analitycznych
w Departamencie Analiz i Innowacji

Numer ogłoszenia: DAiI/21/97

Miejsce pracy: Warszawa

Termin składania ofert: 16.06.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • rozwój narzędzi na potrzeby prac analitycznych (np. funkcje i pakiety w R) pozostałych pracowników Wydziału Baz Danych i Narzędzi Analitycznych (WBDiNA), Wydziału Algorytmów Zgodności i Analiz Systemowych (WAZiAS) oraz Wydziału Monitorowania Raportów (WMiR);
  • tworzenie narzędzi umożliwiających automatyczne generowanie raportów;
  • tworzenie narzędzi do analizy i wizualizacji danych;
    wsparcie pracowników Departamentu Analiz i Innowacji w zakresie konfiguracji i rozwiązywania problemów związanych z tworzonymi narzędziami i wykorzystywanymi programami oraz aplikacjami;
  • wykonywanie analiz dużych zbiorów danych (przy pomocy środowiska R i języka SQL) zlecanych przez przełożonych, w tym stosowanie modeli eksploracji danych;
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Centrali nad zakresem informacyjnym hurtowni danych, wykorzystywanej na potrzeby prac analitycznych.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe;
  • lata pracy zawodowej: minimum 3 lata doświadczenia zawodowego.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w prowadzeniu analiz dużych zbiorów danych;
  • doświadczenie w analizach z obszaru systemu ochrony zdrowia;
  • wiedza w zakresu relacyjnych baz danych oraz metod eksploracji danych;
  • znajomość języków programowania (w tym R);
  • znajomość języka zapytań SQL;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel (tabele przestawne, funkcje tablicowe itd.);
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (minimum poziom B2);
  • umiejętność wyszukiwania i wykorzystywania źródeł informacji/literatury (w tym zagranicznych) dotyczących funkcjonowania systemów ochrony zdrowia;
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach ochrony zdrowia;
  • znajomość ekonometrii/metod uczenia maszynowego;
  • znajomość zasad sprawozdawania świadczeń finansowanych ze środków publicznych;
  • znajomość zagadnień ekonomicznych z zakresu ochrony zdrowia;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnej pracy koncepcyjnej;
  • kreatywność;
  • terminowość.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy
  • zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.