Etat Specjalista ds. planowania i organizacji produkcji (K/M)

Firma: TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. miejsce pracy: Marki

Specjalista ds. planowania i organizacji produkcji (K/M)
Miejsce pracy: Marki

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania:
  • Planowanie produkcji z uwzględnieniem aktualnych zamówień i zasobów.
  • Rozliczenie produkcji w odniesieniu do brygady jak i poszczególnych pracowników.
  • Nadzór nad terminowością dostaw produktów do klientów.
  • Sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych.
  • Współpraca z innymi Działami w zakresie przewidywanych planów zamówień.
Twój Profil:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
  • 3 lata doświadczenia w obszarze planowania i rozliczania produkcji.
  • Praktyczna znajomość zasad LEAN.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca przy międzynarodowych projektach (mile widziana znajomość j. niemieckiego).
  • Znajomość systemu SAP.
  • Dobra znajomość MS Office.
Twoje Benefity:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-05-2021
Wyświetleń: 141