kandydatów

Etat Specjalista ds. Pomocy Informatycznej (HelpDesk)

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Pomocy Informatycznej (HelpDesk)
Miejsce pracy: Warszawa

Aleje Jerozolimskie 96

Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz znajomość pakietów biurowych, systemów operacyjnych Windows oraz sieci komputerowych
    Informatyka i komputery to Twoja pasja
    Jesteś komunikatywny/a, zaangażowany/a i chętnie uczysz się nowych rzeczy
    Chcesz rozwijać się w obszarze IT
    Potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy i nie boisz się pracy pod presją czasu
    Umiejętnie zarządzasz własną pracą i lubisz pracować w zespole
    Komunikujesz się w języku angielskim – w mowie i w piśmie - na poziomie co najmniej B1+
    Posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

Twoje zadania:
  • Utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie wsparcia technicznego
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w obszarze wsparcia IT w przypadku awarii
  • Zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych
  • Wspieranie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych poprzez udzielenie informacji na temat systemu, instalację oraz konfigurację systemu
  • Utrzymanie ciągłości działania sprzętu komputerowego
  • Wsparcie użytkowników w godzinach wieczornych i nocnych poprzez pełnienie dyżuru telefonicznego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover