Etat Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. logistyki

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. logistyki
Ożarów Mazowiecki
Czego możesz się
spodziewać?

Nasz zespół zajmuje się magazynowaniem i dystrybucja infrastruktury sieciowej T-Mobile. Realizujemy wydania i wysyłki urządzeń telekomunikacyjnych do budowy sieci T-Mobile. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w obszarze logistyki magazynowej koniecznie aplikuj do nas!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Kompletacja towarów
  • Pakowanie przesyłek
  • Przyjmowanie dostaw
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Kontrola i rozmieszczanie towarów na magazynie
  • Wykonywanie innych czynności magazynowych
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Znajomość obsługi komputera oraz środowiska Windows / pakietu MS Office
  • Obsługa terminali radiowych
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, solidność, uczciwość
  • Znajomość systemu SAP/WMS będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...