kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej

Firma: Enaf Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się drukarnią z Warszawy.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie oraz i nie powtarzalną ofertę czyniącą z nas lidera w wielu obszarach branży poligraficznej.

Nasza drukarnia jest czołowym i największym dostawcą druków firmowych w segmencie B2B.

Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: H3/21
Opis stanowiska:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z agencjami, wydawnictwami i brokerami druku
  • uczestnictwo w tworzeniu nowych projektów sprzedażowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • znajomość poligrafii będzie dodatkowym atutem
  • znajomość środowiska agencji reklamowych, wydawnictw, brokerów druku
  • samodzielność, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w fajnym zespole i miłą atmosferę
  • możliwość zdobywania doświadczenia we współpracy z największymi Polskimi firmami
  • możliwość pracy w obszarze małej konkurencyjności produktów i usług
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja
  • niezbędne narzędzia pracy telefon, laptop, samochód służbowy
  • szkolenia produktowe
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enaf Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli zgadzasz się, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Enaf Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@enaf.pl

Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz: TUTAJ