kandydatów

Etat Pomocnik Mechanika samochodowego

Firma: Cart78 miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4778685, z dnia 2021-06-07

Cart 78 Garage to warsztat samochodowy mieszczacy się na warszawskich włochach. Prężnie się rozwijamy i poszukujemy osób do powiekszającego się teamu. Płaca zalezna od doświadczenia. Jeśli nie masz doświadczenia to wszystkiego ciebie nauczymy. Najważniejsze są chęci i zaangażowanie :)

Pomocnik Mechanika samochodowego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Pomoc głównego mechanika
  • Dbanie o czystość stanowiska
  • Rozbieranie elementów karoserii samochodu
  • Rozbrajanie elementów karoserii
  • Zamawianie części

Wymagania

  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Rzetelność
  • Doświadczenie mile widziane
  • Punktualność

Oferujemy

  • Pracę w sympatycznej atmosferze
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Szkolenia z zakresu elektromechaniki

Wynagrodzenie

Od 2500 do 6000 PLN

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-05-2021
Wyświetleń: 173